Cześć!

Nazywam się Adrian Lipski i jestem trenerem medycznym.

Wierzę, że sprawność fizyczna, umiejętność pracy ze swoim ciałem oraz ogólna satysfakcja z tego, jak się czujemy i wyglądamy, ma wpływ na każdy obszar naszego życia.

Gdy wiele lat temu zdecydowałem, że zostanę trenerem personalnym, kierowałem się dwoma rzeczami: miłością do sportu oraz pasją do zgłębiania wiedzy na temat funkcjonowania naszego organizmu.

Realizowałem się w takich dyscyplinach sportowych jak piłka nożna, football amerykański, jiu jitsu, podnoszenie ciężarów, a także kulturystyka. W międzyczasie studiowałem fizjoterapię, która pozwoliła mi podnieść swoje kompetencje w zakresie treningu personalnego.

Wraz z nabywaniem doświadczenia i wiedzy wykształciłem w sobie umiejętność holistycznego spojrzenia na procesy zachodzące w organizmach moich podopiecznych. To na ich podstawie opracowuje indywidualnie dopasowane plany treningowe i żywieniowe, które z jednej strony rozwijają ich możliwości fizyczne, a z drugiej dbają o szeroko rozumiany komfort życia.

Może i jest to banał, ale kocham to, co robię. Nieustannie aktualizuję swoją wiedzę, co możesz prześledzić w zakładce Certyfikaty. Drążę, poszukuję nowych rozwiązań, analizuję wyniki badań naukowych i najnowszych odkryć medycyny. Co mi to daje? Świeże spojrzenie, które sprawia, że jestem w stanie zaoferować Ci coś więcej, niż klasyczny plan treningowy.

Holistycznie zadbam o Twoje zdrowie, pokażę Ci, jak czytać swoje ciało i wdrażać dobre nawyki oraz wzorce ruchowe.

Nie muszę chyba mówić, że każde moje działanie jest skrojone pod Ciebie – indywidualnie – z uwzględnieniem potrzeb Twojego organizmu. Wiem, że nie masz na to wszystko czasu. Zdaję sobie sprawę, że zmiana pewnych przyzwyczajeń nie jest łatwa.

Doskonale znam te problemy, dlatego praca nad Twoim ciałem jest dostosowana do Twoich możliwości.

Krótkie treningi, które trwają mniej, niż 30 minut. Materiały wideo. Proste instrukcje. Stała analiza i czujność na sygnały Twojego ciała. To tylko część naszej pracy, która dzień po dniu będzie przynosić widoczne efekty.

Szukasz zaangażowanego trenera medycznego z Warszawy? Jesteś w dobrym miejscu. Zapoznaj się z moją ofertą i umówmy się na rozmowę.

 

To początek czegoś dobrego.

Zapraszam!

Adrian Lipski

Czemu zdecydować się na trening ze mną?

Doświadczenie

8 lat doświadczenia jako trener

Doświadczenie treningowe

Aktywność fizyczna towarzyszy mi od najmłodszych lat

Wykształcenie

Lata studiów i szkoleń

Podejście treningowe

Stosuje metody oparte na najnowszych odkryciach naukowych

Ośrodek treningowy

W pełni wyposażona siłownia

Trening z dziećmi

Doświadczenie w treningu z najmłodszymi gwarantuje świetne efekty